پس از صدور بلیط امکان استرداد میسر نمی باشد
کاربران می‌توانند برای آگاهی از نحوه استفاده از بلیط، باپشتیبانی تماس برقرار نمایند. پس از صدور بلیط، امكان استرداد وجه، بازگرداندن و یا تعویض بلیط، به هیچ نحو میسر نمی‌باشد
برگزارکنندگان مسئولیتی در خصوص بلیط ندارند
مسئولیت حفظ و نگهداری بلیط بر عهده خریدار می‌باشد و برگزاركنندگان هیچگونه مسوولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و كُپی شدن بلیط ندارند.
در صورت خرید بیش از یک صندلی
در صورتی که تعداد صندلی های انتخابی بیش از یک باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیط با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.
در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط
در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط، میتوانید با مراجعه به سایت گلشن آنلاین منوی پیگیری بلیت ، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.
همراه داشتن كارت ملی الزامیست
همراه داشتن كارت ملی خریدار بلیط جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیط در هنگام ورود به محل اجرای برنامه برای رفع ابهام در صورت مخدوش بودن بلیت الزامی می‌باشد.
برخورد قانونی در صورت جعل بلیط
در صورت مشاهده بلیط جعلی، دارنده آن به انتظامات مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.
استفاده از بلیط در زمان شروع هر برنامه
فروش بلیط برنامه‌ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی‌است در صورت عدم استفاده از بلیط در زمان تعیین شده، بلیط فاقد اعتبار خواهد بود.
محدودیت های سنی
خواهشمند است به محدودیت های سنی مرتبط با هر برنامه توجه نموده و از خرید بلیط برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.
مسئولیت در برابر محتوای رویداد
این سایت صرفا مسئولیت فروش بلیط رویداد را عهده دار می‌باشد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای رویداد و نحوه ارائه سرویس توسط برگزارکنندگان و مسئولان اجرایی ندارد.
مجوز های قانونی
رعایت قوانین سالن اجرا
به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بلیط در سالن اجرا جلوگیری گردد، گلشن آنلاین هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.
لغو یا موکول شدن رویداد به آینده
.در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیط فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیط فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان رویداد از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود با برگزارکننده رویداد تماس حاصل نمایند. فرایند بازگشت وجه در صورت تصمیم برگزارکننده بسته به زمان لغو برنامه ممکن است بین یک هفته تا 2 ماه زمان ببرد .
قوانین کلی و مهم
این وب سایت با موضوع فعالیت فروش بلیت برنامه های فرهنگی و هنری كه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي داری مجوزهای لازم هستند در ستاد سامان دهی و مرکز تجارت الکترونیک ثبت شده و تنها به عنوان یک واسط الکترونیکی در اختیار برنامه گذاران مختلف که مجوز های لازم را از نهاد های قانونی دریافت کرده اند قرار خواهد گرفت. ازاینرو تنها مسول پشتیبانی فرایند خرید الکترونیکی میباشد کلیه قوانین و سیاست های اجرای هر برنامه(کنسرت، سینما، همایش، تئاتر) مانند محل برگزاری ،تعیین قیمت ها ،اعمال تخفیف و درآمد ها مستقیما توسط برنامه گذار تعیین میشود . لذا خواهشمندیم انتقادات پیشنهادات و سایر امور مربوط به محتوی برنامه را مستقیما با برنامه گذارهمان برنامه درمیان گذاشته و بدیهی است شخص برنامه گذار پاسخ گوی ادعاهای احتمالی از سوی اشخاص حقوقی و حقیقی خواهد بود و مسولیتی بر عهده این وب سایت نخواهد بود .
تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.